O nas

fota-bb5Firma „B&A” Diagnostyka i Mechanika Pojazdowa swoja działalność rozpoczęła w roku 1995.  Początkowo było to zarządzanie podstawową stacją kontroli pojazdów przy ulicy Łomżyńskiej 1. Wraz z zaistnieniem możliwości ubiegania się o dofinansowanie z unijnych środków, w sierpniu 2008 roku powstał projekt budowy wielofunkcyjnego centrum mechaniki i diagnostyki pojazdów przy ulicy Przemysłowej 5.

Z dbałością o najmniejsze szczegóły, estetykę i funkcjonalność, w rekordowo szybkim tempie jak na tego typu inwestycje, w lutym 2010 roku ukończono prace budowlane i dokonano uroczystego otwarcia nowo powstałego obiektu. Zakład został wyposażony w najwyższej klasy profesjonalne urządzenia i narzędzia, zapewniające bardzo szerokie możliwości diagnostyczne, obsługowe i naprawcze,  niemalże każdego poruszającego się po naszych drogach pojazdu osobowego i dostawczego. Kompleksowość świadczonych usług, wykonywanych przez pełnych pasji, młodych i wciąż podnoszących swoje kwalifikacje pracowników, oraz zaawansowanie technologiczne, to ogromne zalety i potencjał tej firmy. Obsługa serwisowa aut, diagnoza usterek mechanicznych, jak też sterowników w pojeździe, ustawianie geometrii kół, wymiana opon i wyważanie kół, obsługa klimatyzacji, naprawy pojazdów  w każdym zakresie, części i akcesoria do napraw, pomoc drogowa oraz obowiązkowe badania techniczne każdego rodzaju pojazdu możliwe do wykonania w Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów teraz są dostępne w tym jednym miejscu.

Oczekiwanie na wykonanie usługi można sobie miło uprzyjemnić przy kawie, herbacie, prasie, oraz TV,  w biurze obsługi klienta z widokiem na swoje auto.

Pewność, szybkość, dokładność i odpowiedzialność to niewątpliwe atuty naszej firmy.